Свалява

Яблучний оцет на медові. Медовий оцет.

Яблучний оцет на медові. Медовий оцет.
Яблучний оцет на медові. Медовий оцет.
Яблучний оцет на медові. Медовий оцет., фото 2
80 грн/літр
Ильницкая Анна Михайловна, пчеловод
на Флагма з 13 листопада 2013
Продам

Корисні властивості яблучного оцту вельми різноманітні. І не дивно – в яблучному оцті міститься величезна кількість самих різноманітних корисних речовин:
• Мінеральні речовини, мікро-і макроелементи: калій, кальцій, фтор, кремній, натрій, фосфор, мідь, залізо і багато інших речовин.
• Органічні кислоти: оцтова, лимонна, молочна, пропіновая.
• Баластні речовини: поташ, пектин.
• Різні групи вітамінів: А, В1, В2, В6, С, Р, Е, а також бета-каротин.
Як бачите, склад унікальний – практично кожний з компонентів яблучного оцту вкрай корисний сам по собі. Однак основна цінність яблучного оцту полягає якраз у поєднанні цих компонентів, і в їх комплексному впливі на організм людини.
Яблучний оцет в рази покращує обмін речовин в організмі. Більше того – він стимулює розщеплення як жирів, так і вуглеводів, що робить його просто незамінним помічником у боротьбі із зайвими кілограмами. Для системи травлення яблучний оцет також дуже корисний – вони чудово захищає організм від різних кишкових інфекцій. Та й при дисбактеріозах яблучний оцет вельми ефективний, оскільки він дуже швидко відновлює сприятливу мікрофлору кишечника, а також стимулює його здорову перистальтику.

Допомагає оцет і в боротьбі з різними простудними захворюваннями. Кашель, висока температура обов'язково швидко відступлять, якщо ви обернеться проти них корисні властивості яблучного оцту.

  переглядів: 164
Оновлено: 26 липня 2018, 17:19
Схожі оголошення

Реклама
150 грн/шт ціна  140 грн/шт оптом
- Эликсир медовый состоит из перги, меда, ...
Семещук Н.В., ФОП, Мукачево, 23 км
7 грн/шт ціна  від 6.80 грн/шт оптом
Оцет харчовий, 9%,1 л. В ящику 8 - 12 бутилок.
Юніа Трейд, ТОВ, Львів, 162 км
×
×
Флагма* Сайти 52 країни
×
×
×