Свалява

Яблучний оцет на медові. Медовий оцет.

Яблучний оцет на медові. Медовий оцет.
Яблучний оцет на медові. Медовий оцет.
Яблучний оцет на медові. Медовий оцет., фото 2
80 грн/літр
Ильницкая Анна Михайловна, пчеловод
на Флагма з 13 листопада 2013
Продам

Корисні властивості яблучного оцту вельми різноманітні. І не дивно – в яблучному оцті міститься величезна кількість самих різноманітних корисних речовин:
• Мінеральні речовини, мікро-і макроелементи: калій, кальцій, фтор, кремній, натрій, фосфор, мідь, залізо і багато інших речовин.
• Органічні кислоти: оцтова, лимонна, молочна, пропіновая.
• Баластні речовини: поташ, пектин.
• Різні групи вітамінів: А, В1, В2, В6, С, Р, Е, а також бета-каротин.
Як бачите, склад унікальний – практично кожний з компонентів яблучного оцту вкрай корисний сам по собі. Однак основна цінність яблучного оцту полягає якраз у поєднанні цих компонентів, і в їх комплексному впливі на організм людини.
Яблучний оцет в рази покращує обмін речовин в організмі. Більше того – він стимулює розщеплення як жирів, так і вуглеводів, що робить його просто незамінним помічником у боротьбі із зайвими кілограмами. Для системи травлення яблучний оцет також дуже корисний – вони чудово захищає організм від різних кишкових інфекцій. Та й при дисбактеріозах яблучний оцет вельми ефективний, оскільки він дуже швидко відновлює сприятливу мікрофлору кишечника, а також стимулює його здорову перистальтику.

Допомагає оцет і в боротьбі з різними простудними захворюваннями. Кашель, висока температура обов'язково швидко відступлять, якщо ви обернеться проти них корисні властивості яблучного оцту.

  переглядів: 158
Оновлено: 11 липня 2018, 07:58
Схожі оголошення

Реклама
150 грн/шт ціна  140 грн/шт оптом
- Эликсир медовый состоит из перги, меда, ...
Семещук Н.В., ФОП, Мукачево, 23 км
При проведенні медового масажу значно поліпшується кровообіг ... обмін речовин. Дуже ефективний медовий масаж як метод лікування ...
Стихії Успіху, ПП, Львів, 162 км
... щоб позбутися целюліту. Медовий масаж ефективний для зниження ... відновлює циркуляцію крові. Медовий масаж заснований на...
Стихії Успіху, ПП, Львів, 162 км
×
×
Флагма* Сайти 52 країни
×
×
×