Свалява

Яблучний оцет на медові. Медовий оцет.

Яблучний оцет на медові. Медовий оцет.
Яблучний оцет на медові. Медовий оцет.
Яблучний оцет на медові. Медовий оцет., фото 2
80 грн литр
Ильницкая Анна Михайловна, пасечник
на Флагма с 13 ноября 2013
Продам

Корисні властивості яблучного оцту вельми різноманітні. І не дивно – в яблучному оцті міститься величезна кількість самих різноманітних корисних речовин:
• Мінеральні речовини, мікро-і макроелементи: калій, кальцій, фтор, кремній, натрій, фосфор, мідь, залізо і багато інших речовин.
• Органічні кислоти: оцтова, лимонна, молочна, пропіновая.
• Баластні речовини: поташ, пектин.
• Різні групи вітамінів: А, В1, В2, В6, С, Р, Е, а також бета-каротин.
Як бачите, склад унікальний – практично кожний з компонентів яблучного оцту вкрай корисний сам по собі. Однак основна цінність яблучного оцту полягає якраз у поєднанні цих компонентів, і в їх комплексному впливі на організм людини.
Яблучний оцет в рази покращує обмін речовин в організмі. Більше того – він стимулює розщеплення як жирів, так і вуглеводів, що робить його просто незамінним помічником у боротьбі із зайвими кілограмами. Для системи травлення яблучний оцет також дуже корисний – вони чудово захищає організм від різних кишкових інфекцій. Та й при дисбактеріозах яблучний оцет вельми ефективний, оскільки він дуже швидко відновлює сприятливу мікрофлору кишечника, а також стимулює його здорову перистальтику.

Допомагає оцет і в боротьбі з різними простудними захворюваннями. Кашель, висока температура обов'язково швидко відступлять, якщо ви обернеться проти них корисні властивості яблучного оцту.

  просмотров: 135
Обновлено: 3 августа 2017, 17:20
Похожие объявления

Реклама
4.50 грн/шт цена   4.30 - 4.20 грн оптом
Оцет харчовий,1 л. В ящику 12 бутилок.
Юніа Трейд, ООО, Львов, 162 км
Медовий масаж однаково корисний як ... недосконалостями фігури. Доведено, що медовий масаж сприяє швидкому відновленню ...
Стихії Успіху, ЧП, Львов, 162 км
Медовий масаж зазвичай виконується ... , щоб позбутися целюліту. Медовий масаж ефективний для зниження ... , відновлює циркуляцію...
Стихії Успіху, ЧП, Львов, 162 км
×
×
Флагма* Сайты 48 стран
×
×
×